У Луцьку відбулася конференція проекту “ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади”

04.03.2016-05.03.2016 у місті Луцьку говорили про роботу центрів надання адміністративних послуг у рамках конференції проекту “ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади”. До Луцька приїхали делегації з Сумської, Харківської, Волинської, Львівської,Рівненської областей та представники Мінекономрозвитку і МІнрегіонбуду.

Участь у роботі конфернції взяли представники ЄС, експерти та працівники проекту, експерти з адміністративних послуг, представники влади.

Перед початком роботи міський голова м. Луцьк Микола Романюк разом із заступником міського голови, керуючим справами виконкому Юрієм Вербичем зустрілися з координатором сектору “Регіональний та місцевий розвиток і децентралізація управління” Представництва Європейського Союзу в Україні Домініком Папенхаймом, Головою правління Центру політико-правових реформ Ігорем Коліушком, заступником голови правління Центру політико-правових реформ Віктором Тимощуком, керівником проекту “ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади” Романом Матвійчуком. Учасники розмови обговорили питання функціонування ЦНАПу у місті Луцьку та бачення його подальшого розвитку, ситуацію із реформування адмінпослуг. На завершення розмови Микола Романюк вручив гостям символічні подарунки.

Розпочав вступну конференцію проекту “ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади” Роман Матвійчук, який поіформував про його суть. За його словами, він реалізовуватиметься протягом півтора року на території Волинської, Львівської, Рівненської областей та місті Луцьку. Вартість проекту — 1,077 млн євро.

У рамках проекту створення 14 нових ЦНАПІв у трьох областях, забезпечення якості та ефективності надання адміністративних послуг, впровадження е-технологій у ЦНАПах для надання адмінпослуг. Так, у рамках проекту заплановано добудувати зону очікування у центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку.

Привітав учасників конференції міський голова Микола Романюк. Він зауважив, що у місті Луцьку зроблено багато для надання якісних адміністративних послуг. Зі створенням ЦНАПу людям не треба бігати різними частинами міста і збирати довідки. Нині лучани можуть прийти у центр надання адміністративних послуг і отримати в одному місті все, що необхідно. За його словами, нині уже люди нарікають на очікування у черзі, яке може зайняти більше 30 хвилин, але раніше два тижні треба було ходити по різних інстанціях. Микола Романюк зауважив, що працюють над вирішенням питання із чергами, переведенням максимуму послуг в онлайн режим.

Після офіційних привітань учасники конференції перейшли до обговорення питань порядку денного. Зокрема, присутні матимуть змогу ознайомитись з проектом “ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади”, здобутками Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку, обговорити загальну політику та напрямки реформування системи надання адміністративних послуг, стан та перспективи надання електронних адміністративних послуг через Єдиний державний портал адміністративних послуг, кращі практики надання адмінпослуг, проекти міжнародної технічної допомоги та кращі практики реалізованих ініціатив у сфері адмінпослуг тощо.

Поділитися
Срд, 09/03/2016 - 16:44