Навчальний візит студентів СНАУ до ЦНАП

На прохання викладачів юридичного факультету Сумського національного аграрного університету 12 листопада був проведений навчальний візит студентів до Центру надання адміністративних послуг.

У ході візиту студенти були ознайомлені з діяльністю Центру, була проведена екскурсія залами, де ведеться прийом громадян, адміністратори надали відповіді на всі запитання відвідувачів.

Після екскурсії, розмістившись у затишній конференц-залі, студенти слухали Катерину Єременко, яка розповіла про особливості здійснення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Начальник відділу адміністративних послуг - Роман Мороз, надав роз'яснення щодо процедури реєстрації місця проживання, наголосивши на обов'язковому встановленні на облік у військкоматі. Адміністратор відділу з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно - Ольга Божок, розповіла гостям про особливості здійсення реєстраційних процедур, про перелік державних реєстрів, з якими щодня працюють адміністратори, зупинилась на проблемі зберігання архівних справ та недостатньої кількості приміщень, виділених під архів.

Під час навчального візиту були обговорені законодавчі ініціативи уряду, їх відповідність чинному законодавству, а також плани управління на майбутнє.

Управління "Центр надання адміністративних послуг у м. Суми" щиро вдячне студентам СНАУ за візит та бажає їм міцного здоров'я та успіхів у навчанні.

Ми завжди раді ділитися досвідом!

ЦНАП - крок за кроком до успіху!

Поділитися
Втр, 13/11/2018 - 14:17