Управління у м. Сумах та Сумському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області

Надання відомостей з ДЗК у формі витягів з ДЗК про земельну ділянку з усіма відомостями, внесеними до поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 (Управління у м. Сумах та Сумському районі)
Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру (Управління у м. Сумах та Сумському районі)
Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території) (Управління у м. Сумах та Сумському районі)
Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (Управління у м. Сумах та Сумському районі)
Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) (Управління у м. Сумах та Сумському районі)
Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у ДЗК відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання)
Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з державного земельного кадастру (Управління у м. Сумах та Сумському районі)
Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу (Управління у м. Сумах та Сумському районі)
Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу (Управління у м. Сумах та Сумському районі)
Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу (Управління у м. Сумах та Сумському районі)
Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (Управління у м. Сумах та Сумському районі)
Видача висновку про погодження документації із землеустрою (Міськрайонне управління)