Новини

03.07.2020

Відбулася он-лайн зустріч громад-партнерів «U-LEAD з Європою» в частині створення/модернізації ЦНАП

Мета проведення заходу – інформування стосовно поточного стану інституційного та фізичного створення/модернізації ЦНАПу громади, подальша координація роботи, інші організаційні питання.
03.07.2020

Про послугу "2в1"

Про послугу "2в1": підсумки першого місяця роботи в цьому напрямку. Нагадаємо, віднедавна отримувачам паспорта громадянина України вперше (віком від 14 до 18 років) паралельно стала доступною ще одна послуга - присвоєння особі реєстраційного номера облікової картки платника податків.
03.07.2020

Суди апеляційної інстанції приймають цифрові документи у застосунку Дія

Потрапити на судове засідання за цифровими посвідченням водія, закордонним паспортом чи ID-карткою можна у Луганському, Донецькому, Тернопільському, Хмельницькому апеляційних судах та Восьмому апеляційному адміністративному суді, що в Києві.
03.07.2020

Шановні підприємці та керівники малих і середніх підприємств!

Шановні підприємці та керівники малих і середніх підприємств!
03.07.2020

Шановні мешканці міста Суми! У період карантину паспорт громадянина України у формі картки можна оформити та отримати за місцем звернення

Шановні мешканці міста Суми!  Нагадуємо Вам, що НА ЧАС КАРАНТИНУ оформити паспорт громадянина України чи вклеїти фотокартку по досягненню 25-ти, 45-ти років можна  в управлінні "Центр надання адміністративних послуг у м. Суми",  незалежно від місця реєстрації.
01.07.2020

Онлайн-вебінар: Адміністративні послуги соціального характеру

01 липня адміністратори Центру надання адміністративних послуг у м. Суми прийняти участь в онлайн-вебінарі "Адміністративні послуги соціального характеру"  
24.06.2020

Онлайн-вебінар: Адмінпослуги, що надаються службою у справах дітей та сім’ї

24 червня адміністратори Центру надання адміністративних послуг у м. Суми прийняти участь в онлайн-вебінарі "Адмінпослуги, що надаються службою у справах дітей та сім’ї".
23.06.2020

Увага! Зміни у графіку роботи ЦНАП

Звертаємо увагу мешканців міста Суми на зміни в роботі управління "Центр надання адміністративних послуг у м. Суми" у зв’язку з відзначенням Дня Конституції. Так, Центр надання адміністративних послуг у м. Суми, та підрозділ ЦНАП по вул. Р.Атаманюка, 49А не працюватимуть 27-29 червня.
23.06.2020

Дмитро Кулеба презентував інтерактивну карту світу для планування подорожей за кордон під час пандемії COVID-19

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба презентував інтерактивну онлайн-карту, яка дозволяє перевірити актуальний режим в’їзду та транзиту для громадян України у будь-якій країні світу.

Сторінки

Підписатися на Новини