Форум «Готельно-ресторанний бізнес на Сумщині»

Повідомляємо Вам, що центр інформаційної підтримки бізнесу, який функціонує на базі ГО «Рада молодих вчених» за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу 07 грудня 2018 року о 9.00 годині буде проводити форум «Готельно-ресторанний бізнес на Сумщині» у приміщенні Конгрес-центру СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська,9/1.

Захід орієнтований на власників, менеджерів та фахівців готельно-ресторанного бізнесу, які зацікавлені у підвищенні якості та ефективності надання послуг, а також у розвитку туристичної привабливості Сумського регіону.

Участь у форумі безкоштовна, реєстрація обов'язкова за посиланням: http://form.jotformeu.com/83205331506346

Серед запрошених спікерів форуму: Андрій Кривонос, голова Директорату Асоціації франчайзннгу (м. Київ); Юлія Косенко, експерт-практик, власник консалтингової компанії НоRеСа Кеуs, експерт журналів «Академія гостинності» та «Отельєр і Ресторатор» (м. Одеса); Сергій Яковлєв, регіональний операційний директор компанії Reikartz Hotel Group (м. Київ); Володимир Колесник, власник хостелу та менеджер з розвитку мережі Dream Hotels (м. Запоріжжя); Андрій Валовий, експерт в сфері НоRеСа, менеджер міжнародної консалтингової компанії DKTeam, директор з розвитку кулінарної асоціації «Західна Шеф Група», засновник гастрономічного проекту 13 Шефів/Cheefs, проекту PRO.100 (м. Львів).

У другій половині заходу будуть проводитись безкоштовні майстер-класи із приготування піци та суші, а також платний воркшоп на базі ресторану-піцерії "Simbiosi".

Деталі у Фейсбуці: форум «Готельно-ресторанний бізнес на Сумщині» https://www.facebook.com/events/1983119898647211/

Поділитися
Втр, 04/12/2018 - 10:43