Семінар на тему "Покращення якості надання адміністративних послуг населенню"

18 грудня в управлінні "Центр надання адміністративних послуг у м. Суми" відбувся семінар на тему "Покращення якості надання адміністративних послуг населенню" в рамках підготовки до ІІІ раунду відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

До участі у семінарі були запрошені представники об'єднаних територіальних громад, Центрів надання адміністративних послуг тощо.

Начальник управління "Центр надання адміністративних послуг у м. Суми" Сумської міської ради Алла Стрижова привітала учасників семінару, наголосила на важливості принципу "ЦНАП обличчям до людей", запевнила усіх у всебічній підтримці з будь-яких питань діяльності ЦНАП, та побажала плідної роботи.

Директор Сумського підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування, експерт з питань реалізації реформи децентралізації та комунікаційних стратегій Олександр Хоруженко наголосив на важливості реформи децентралізації, широкому залученню до цього процесу усіх, хто має до цього можливості. Звернув увагу присутніх на важливість створення ЦНАП у невеличких ОТГ.

Регіональний координатор північно-східної групи програми "U-LEAD з Європою" Ольга Калініченко розповіла присутнім про переваги, які надає участь у програмі «U-LEAD з Європою», про можливості програми щодо будівництва сучасних приміщень для ЦНАП, закупівлі обладнання та програмного забезпечення. Були наведені приклади успішного співробітництва об'єднаних територіальних громад Івано-Франківщини, Хмельниччини, інших регіонів України, а також Миколаївської та Краснопільської ОТГ Сумського району.

Учасниками було задано багато питань з наведенням конкретних прикладів. Кожну ситуацію було розглянуто та запропоновано різні варіанти вирішення питань.

Щиро дякуємо учасникам семінару, організаторам заходу та співробітникам кафе-піцерії "Портофіно" за смачні каву та смаколики!

 

Поділитися
Втр, 18/12/2018 - 17:22