Навчання у ЦНАП

У рамках плану підготовки регіональних спеціалістів з розбудови мережі ЦНАПів в Україні та з метою вивчення найкращих практик організації діяльності з надання адміністративних послуг населенню 4 лютого в конференц-залі управління "Центр надання адміністративних послуг у м. Суми" були проведені навчання.

Спеціалісти компанії NIRAS, що є виконавцем Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми "U-LEAD з Європою", підготували презентації з різноманітних тем, що включали питання навчання персоналу для нових ЦНАП, запровадження нового програмного забезпечення тощо.

Слово мала також начальник управління "Центр надання адміністративних послуг у м. Суми" Алла Стрижова, яка розповіла про шлях становлення ЦНАП, його здобутки та плани на майбутне, поділилася спогадами про найважливіші етапи у житті Центру, коли були передані послуги від Міністерства Юстиції України, був створений реєстр територіальної громади та передані повноваження з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання, та інші моменти.

Під час перерви учасникам заходу була представлена можливість ознайомитися з роботою управління, була проведена екскурсія залами фронт-офісу, де ведеться прийом громадян, залами, де ведеться обробка документів, архівними та іншими приміщеннями.

Протягом заходу учасники приймали участь у практичних завданнях, працювали у групах.

Сподіваємось, що усім учасникам заходу сподобалась тепла атмосфера спілкування, вони отримали нові знання та досвід, мали можливість познайомитися з колегами.

Бажаємо усім нових успіхів та досягнень у повсякденній праці на ниві покращення надання адміністративних послуг населенню!

Поділитися
Втр, 05/02/2019 - 08:45