ЦНАП покращує якість адміністративних послуг за допомогою міжнародної технічної допомоги.

Для покращення якості надання адміністративних послуг і з метою недопущення погіршення територіальної доступності населення Сумської громади, ЦНАП взяв участь у програми «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку – компонент 2: Створення центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування».

Дана програма фінансується країнами – донорами: Естонією, Швецією, Німеччиною та Данією за міжнародною угодою з урядом України.

Провівши детальний аналіз створення та роботи ЦНАП в Сумській громаді було вирішено створити додатково територіальний підрозділ у віддаленому районі громади для майже 2000 отримувачів адміністративних послуг в с. Піщане. Одна з умов спроможної та сильної громади - це доступність всіх її членів до якісних та доступних адміністративних послуг на всій території громади. На допомогу в цьому прагненні прийшли міжнародні донори, які щиро згодились допомогти в цьому прагненні та надали, на першому етапі, інституційну допомогу.

Другий етап передбачає надання матеріальної допомоги і на цьому етапі керівники ЦНАП відзвітували по готовність ремонтних робіт та поділились тонкощами організації роботи з видачі адміністративних послуг у Сумській громаді. Гість Віталій Філенко - регіональний спеціаліст програми «U-LEAD з Європою: Фаза впровадження, раунд 4, був вкрай вражений високою організацією роботи ЦНАП, та залишився задоволений темпами проведення ремонтних робіт в приміщенні майбутнього територіального підрозділу в с. Піщане, вул. Шкільна, 41а.

Крок за кроком до успіху!

Поділитися
Срд, 29/07/2020 - 17:00