Новини

19.02.2024

Подати звіт про виконаний ремонт за програмою єВідновлення тепер можна і на порталі Дія, через ЦНАП та нотаріуса

Відтепер українці, які отримали виплати для відбудови пошкоджених домівок за програмою єВідновлення, зможуть подати звіт про виконаний ремонт на порталі Дія, а також через ЦНАП або нотаріуса. Раніше зробити це можна було лише через застосунок Дія.  
13.02.2024

До уваги мешканців міста!

Раді повідомити, що відновив свою роботу територіальний підрозділ ЦНАП у м. Суми, який розташований за адресою вул. Романа Атаманюка, 49 А.
12.02.2024

Тренінг "Модель подолання стресу та розвитку ресурсів"

9.02.24 року співробітники ЦНАПу взяли участь у захоплюючому тренінгу "Модель подолання стресу та розвитку ресурсів", який проведено в рамках проєкту "Надання послуг з психосоціальної підтримки в Сумській області", що реалізуються ГО "Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини" за підтримки Мі
08.02.2024

Імена новонароджених сум'ян у січні 2024 року

У січні  2024 року молоді батьки найчастіше називали дівчаток: Софія, Соломія, Ніка, Еліна, Вікторія, Валерія, а хлопчиків: Тимофій та Матвій. Зустрічались і рідкісні  імена: Амєлія, Квітослава, Лілея, Міланія, Еміль, Лука, Мілош.
08.02.2024

Про зворотній зв'язок між адміністратором та відвідувачем

Усе, що ми робимо – ми робимо для наших відвідувачів. Тому зворотній зв'язок для нас цінний, важливий та корисний! Він дає нам відчуття, що ми не даремно докладаємо зусиль та прагнемо до найкращого сервісу. Вдячні кожному з Вас за повагу до нашої праці і такі надихаючі відгуки.
08.02.2024

За комплексною послугою - до ЦНАП

Щемливо і трепетно було сьогодні в ЦНАП м. Суми. Бо навіть у такий тривожний час знайшлася нагода для світлих та теплих емоцій. Пара молодят завітала до нас після укладення шлюбу у міському відділі ДРАЦС для отримання комплексних послуг.
08.02.2024

Як використати грантові кошти для стартапу чи розвитку вже існуючого бізнесу? Як гранти можуть допомогти у відновленні громади та сталому розвитку?

Запрошуємо на онлайн-вебінар «Гранти як дієвий інструмент для розвитку бізнесу та відновлення громад». Дата: 09.02.2024 Час: 12:00 Організатори: міський Департамент міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської ОДА та Grant Guide UA.
01.02.2024

В ЄДЕССБ оновлено функціонал автоматизованого робочого місця ЦНАПів

В ЄДЕССБ оновлено функціонал автоматизованого робочого місця ЦНАПів у частині реєстрації повідомлень про початок будівельних робіт та декларацій про готовність об'єктів до експлуатації.
30.01.2024

Cемінар на тему "Посилення стійкості міжрегіональних мереж ЦНАП задля розвитку та вдосконалення адміністративних послуг в умовах воєнного стану"

Начальник управління "Центр надання адміністративних послуг у м. Суми" Алла СТРИЖОВА взяла участь у міжрегіональному семінарі на тему "Посилення стійкості міжрегіональних мереж ЦНАП задля розвитку та вдосконалення адміністративних послуг в умовах воєнного стану", який проходив у м. Рівне.
30.01.2024

Зустріч з представниками Міжнародного медичного корпусу на актуальну тему «Активне довголіття»

Мати Тереза, виступаючи на Міжнародній конференції зазначила: «Життя – це можливість. Скористайся нею». «Життя – це краса. Милуйся нею». «Життя – це мрія. Здійсни її». «Життя – це виклик. Прийми його». «Життя – це багатство. Не розтрать його». «Життя – це кохання. Насолоджуйся ним сповна».

Сторінки

Підписатися на Новини