Профспілка

03.05.2024

Майстер-клас із писанкарства "Великодня писанка"

Цьогоріч до Великодня працівники ЦНАП взяли участь у майстер-класі з писанкарства "Великодня писанка". Дякуємо Тетяні, представниці ГО "Дівчата", за створену атмосферу комфорту, затишку та натхнення.
12.02.2024

Поїздка до Сорочиного Яру

Сніжного суботнього дня колектив ЦНАПу зміг насолодитися горами та отримати неймовірне задоволення від проведеного часу.
26.12.2023

Готуємось до Нового року

Цього року в управлінні "Центр надання адміністративних послуг у м. Суми" відбувся конкурс на найкраще різдвяно-новорічне оформлення приміщень центру.
05.12.2023

Книги для маленьких відвідувачів

Днями працівники ЦНАП зайнялися облаштуванням книжкових полиць дитячої кімнати, що знаходиться у холі закладу, адже важливо, щоб діти могли цікаво та з користю провести час, поки їх батьки займаються справами.
22.11.2023

Практичне заняття з кризової самодопомоги

Практичний психолог ГО «Ресурсний центр психологічної та соціальної допомоги» Інна Сагер провела для адміністраторів ЦНАП у м. Суми практичне заняття з питань кризової самодопомоги та допомоги ближньому.
16.11.2023

Майстер-клас із виготовлення новорічних гномів

Минулими вихідними працівники ЦНАП мали змогу проявити свій креатив, вигадливість і майстерність, взявши участь у майстер-класі з виготовлення новорічних гномів, що проводився громадською організацією "Дівчата" за підтримки ЮНІСЕФ Україна в рамках проєкту "Інтеграція гендерно трансформаційного пі
03.10.2023

Наближаємо нашу Перемогу разом!

З нагоди Дня захисників і захисниць України за кошти Профспілки від імені ЦНАП було вирішено надати адресну допомогу нашим захисникам. Військовим із Загону спеціального призначення протидії ДРГ було передано 22 набори посуду (за попередньою домовленістю). Наближаємо нашу Перемогу разом!
26.09.2023

Нові знання завжди в нагоді

З 18 по 22 вересня у мальовничому селі Кам'яниця Ужгородського району Закарпатської області пройшла школа профспілкової молоді "Сила солідарності" за підтримки проєкта "Розширення прав і можливостей молодих працівників профспілкового руху України".
25.09.2023

Екскурсія видатними місцями міста Суми

Минулого тижня найдопитливіші ЦНАПівці відвідали екскурсію Петропавлівським кладовищем. У супроводі екскурсовода - історичного мотиватора Євгена Мурзи дізналися більше про історію нашого міста, його мешканців, їхню діяльність та здобутки.
13.09.2023

Тимбідинг - чудовий привід зібратися всім разом!

08.09.2023 для працівників ЦНАП було проведено тимбілдинг. Захід пройшов у дружній та невимушеній атмосфері, а різноманітні командні завдання допомогли кожному дізнатись щось нове про своїх колег, згуртуватися та навчитись чути один одного.

Сторінки

Підписатися на Новини