Набрав чинності наказ щодо впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР

28 липня набрав чинності наказ Мін'юсту № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

З повним текстом нормативно-правового акта зручно ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

З метою впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в промислову експлуатацію наказом:

1. Визначено період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру з 00.00 5 серпня до 23.59 16 серпня 2020 року, якщо більш ранній термін закінчення цього періоду не визначено в оголошенні, розміщеному на веб-сайті Міністерства юстиції.

2. Установлено, що:

  1. у період впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР прийом документів, що подаються для держреєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, не здійснюється;
  2. розгляд документів, поданих для держреєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру та сплив строку розгляду яких припадає на відповідний період, здійснюється державними реєстраторами юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань до 18.00 7 серпня 2020 року;
  3. розгляд документів, поданих для держреєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР, після завершення такого періоду здійснюється за допомогою оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру шляхом прийняття відмови в державній реєстрації з технічних причин та повторного прийняття документів для проведення відповідної реєстраційної дії без додаткового справляння адміністративного збору.

Перебіг строку розгляду документів, поданих для державної реєстрації, продовжується з моменту нового прийняття документів з урахуванням часу, що минув до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру.

Технічному адміністратору Єдиного державного реєстру доручено забезпечити:

  1. зупинення з 18.00 7 серпня 2020 року функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру;
  2. перенесення інформації з діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру до оновленого програмного забезпечення цього реєстру;
  3. введення оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру в промислову експлуатацію з обов'язковим розміщенням відповідного оголошення на веб-сайті Міністерства юстиції та на власному веб-сайті.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН.

Джерело

Поділитися
Чтв, 30/07/2020 - 08:32