Сумський ЦНАП відзначив 9-річчя з дня створення

Із нагоди 9-річчя з дня створення управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Сумської міської ради 5 травня відбулися урочистості для працівників та відвідувачів ЦНАПу.
Із вітальним словом до колег звернулася очільниця управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Алла Стрижова.
«Кожен із нас – причетний до написання історії сумського ЦНАПу, яка вже налічує 9 років. Упевнена, завдяки нашій спільній наполегливій праці управління розвивається, розширює спектр надання послуг, здійснює обслуговування громадян на високому рівні.
Доказом цього є те, що наш ЦНАП станом на сьогодні надає 260 адміністративних послуг, а розпочинали ми з 88-ми.
Нагадаю, наше управління як ЦНАП у 2015 році перше в Україні розпочало надавати послуги Держгеокадастру, а одне з перших – послуги з оформлення паспортних документів і послуги по реєстрації транспортних засобів.
Тому, переконана, нам є чим пишатися!
Попереду в нас – нові завдання і виклики, однак, вірю, наш згуртований колектив з честю з ними впорається.
У цей святковий день бажаю усім здоров’я, родинного затишку і подальшого вдосконалення професійної майстерності!», - підкреслила Алла Стрижова, звертаючись до присутніх.
Крім того, за сумлінну працю та високий професіоналізм Алла Стрижова вручила грамоти міського голови начальнику відділу – адміністратору з питань прийому документів по державній реєстрації Юрію Лободі, а також адміністратору відділу з питань оформлення паспортних документів Марії Ніколенко.
Від профспілкової організації подяки за активну участь у профспілковій діяльності отримали семеро співробітників ЦНАПу, деякі з них, до речі, розпочинали працювати в управлінні ще 9 років тому.
Варто додати, що профспілка ЦНАПу задля створення святкової атмосфери облаштувала тематичну фотозону для працівників та всіх відвідувачів.
Зауважимо, що заходи відбулися з дотриманням усіх карантинних вимог.

Посилання для завантаження фото