Цьогоріч свято Святого Миколая є особливим. Особливим, бо діти в листах до Святого просять не іграшки чи цукерки, а мирного неба і щоб батьки повернулись з війни живими. В нашому структурному підрозділі також є діючі військовослужбовці, які разом з побратимами охороняють наш сон і наше небо від рашиської навали.
Хлопці не пишуть листи з мріями і побажаннями та не ховають їх під подушку, але з’ясувавши потреби підрозділу та в допомогу нашим мужнім захисникам колектив управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» вирішив здійснити новорічне диво і придбати таку потрібну та необхідну річ, як зарядну станцію Jackery Explorer 1000 Pro (1002 Вт/ч). Станція найближчим часом поїде в далеку мандрівку аби наближати нашу Перемогу та допомагати Героям знищувати ворогів України.
Крок за кроком до Перемоги!