Внесок адміністратора ЦНАП у формування державної політики у сфері надання адмінпослуг

Аби коротко ославити професію адміністратора, спонукати оточуючих ставитися з повагою до чужої праці, до зусиль, знань та вмінь, часу, витраченого на здобуття знань напишемо наступне.
Адміністратор Центру надання адміністративних послуг – професіонал, який має розум, котрий без емоцій може об’єктивно проаналізувати ситуацію клієнта і запропонувати стратегії вирішення. У нього є цілеспрямованість і стійкі наміри робити те, що треба зробити, є воля, щоб не опускати руки при перших труднощах, невпевненості чи паніці.
Чи є за що бути вдячним адміністратору Центру надання адміністративних послуг? Чи змогли тепер об’єктивно оцінити рівень обслуговування в Центрі надання адміністративних послуг у місті Суми, коли побачили рівень обслуговування у державних установа за кордоном? І це лише частина тематичного роздумливого айсбергу, над  яким би не завадило замислитися відвідувачам. Так, для адміністратора – це посадові обов’язки, це праця, за яку він отримує плату. Але бути відвідувачем – це також робота! Необхідність бути  чемним, ввічливим, підготовленим до розмови з фахівцем,  поважати його думку та  працю – ніхто не відміняв.
І поки Ви думаєте над попереднім реченням і оцінюєте себе очима адміністратора, нагадаємо, що півтора роки тому старе життя обірвалося. Але наша установа стала символом стабільності, місцем, де відчувався подих сталих речей . І це все  не могло бути без ідейного натхнення, без віри в самих себе.
І це геть би не мало сенсу без наших клієнтів. Людей, об’єднаних однією мрією, одним бажанням, однією боротьбою.
Закликаємо нищити ворога, укріплювати державу та не віддавати свою долю в руки одних лише військових, але й самім працювати над своїм майбутнім.

Поділитися
Срд, 06/09/2023 - 14:38