Основна мета ЦНАП — спростити взаємодію мешканців із органами влади, реагуючи на актуальні потреби громади та підвищуючи якість обслуговування.
Розгалужена мережа для мешканців громади
Для забезпечення доступності послуг ЦНАП сформував мережу сервісних локацій, що охоплюють Сумську міську територіальну громаду. До структури входять:
- Центральний офіс (вул. Британська, 21)
- Територіальні підрозділи — м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 165/71 та с. Піщане.
- Робочі місця у старостатах — с. Велика Чернеччина, с. Стецьківка.
- Віддалене робоче місце у Клінічному перинатальному центрі Пресвятої Діви Марії (м. Суми, вул. Троїцька, 20).
Актуальні сервіси в умовах воєнного стану
Як зазначила начальниця управління Алла СТРИЖОВА, ЦНАП м. Суми адаптує свою діяльність до умов воєнного часу, зокрема розширює перелік послуг, що надаються: реєстрація шлюбу, оформлення закордонного паспорта, отримання посвідчення водія, реєстрація транспортного засобу та інші послуги, перелік яких постійно оновлюється відповідно до потреб громади.
Комфорт та увага до кожного
У центральному офісі облаштовано дитячу кімнату для зручності батьків із малюками. А в Клінічному перинатальному центрі доступна послуга «єМалятко», яка дозволяє оформити до 10 держпослуг за однією заявою.
Підтримка захисників та постраждалих
ЦНАП долучився до ініціативи «Я – Ветеран», яка передбачає пріоритетне обслуговування захисників України та членів їх родин. Також працівники ЦНАП допомагають реєструвати пошкоджене внаслідок військових дій майно, що являється обов'язковою умовою для отримання компенсації.
Громадянам рекомендується регулярно перевіряти актуальність своїх даних у державних реєстрах, аби уникнути затримок у наданні підтримки.
Безпека та безперебійність
ЦНАП продовжує надавати послуги також і під час повітряних тривог. З цією метою облаштовано укриття з окремим входом, працює пункт незламності, де завжди є світло, тепло та зв’язок, встановлено скриньки для передачі показників лічильників.