Передусім начальник управління Алла СТРИЖОВА зазначила, що «Центр надання адміністративних послуг у м.Суми» працює 56 годин на тиждень замість 42, які передбачені законодавством.
З 2 грудня минулого року фахівці обслуговують клієнтів у новому приміщенні за адресою м. Суми, вул. Горького, 21. Після капітального ремонту за кошти міського бюджету, в ньому були створені всі умови для якісного обслуговування сумчан.
Наразі послугами ЦНАПу користуються не лише городяни, але й мешканці області. Для зручності громадян в Центрі працює спеціаліст Сумського розрахункового центру та ведеться діяльність реєстраторів Реєстраційної служби Сумського міського управління юстиції.
Наразі, у зв’язку з розширенням на законодавчому рівні переліку адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП, збільшився штат працівників, який на сьогодні складає 21 одиницю. Фахівці управління постійно підвищують свою кваліфікацію, беруть участь у семінарах, тренінгах, нарадах з представниками суб’єктів надання адміністративних послуг, де розглядаються нововведення в законодавстві та вирішуються проблемні питання. Є можливість переймати і міжнародний досвід, беручи участь у відповідних проектах.
За підсумками I півріччя поточного року говорять, що копітка робота дає результат. За вказаний період управлінням було надано близько 67 тис. послуг (в тому числі документів дозвільного характеру), майже 79 тис. консультацій.
Серед нововведень у роботі ЦНАПу стало створення громадського посту, який здійснює моніторинг роботи управління та надає пропозиції щодо покращення якості надання адміністративних послуг. Про діяльність у цій сфері розповіла виконавчий директор Сумської міської організації роботодавців «Сумське об’єднання роботодавці» Алла ЛЕЖНЕНКО.
Вона зазначила, що головне їх завдання – упорядкувати роботу на місцях. Тому, аби діяльність ЦНАПу була продуктивною, постійно ведеться розгляд звернень громадян, які сумчани залишають у спеціальній скриньці.
Голова правління Сумської обласної молодіжної ГО «Співдружність» Володимир ДЕМЕНТОВ додав, що таким чином представники від громадськості, які працюють в ЦНАПі оптимізують його роботу. Але, це говорить він, було б неможливим без сприяння керівництва управління. Останнє завжди готове до конструктивного діалогу, адже розуміє, що працює для громади. Також особливу увагу активісти звертають на фаховість персоналу.