ПОПУЛЯРНІ ПОСЛУГИ

Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) — державні установи з надання різноманітних адміністративних послуг за принципом "єдиного вікна" та "прозорого офісу". Створюються при місцевих радах з метою протидії корупції та комфортності в надані послуг фізичним та юридичним особам. Можуть мати територіальні підрозділи для ліпшої доступності. Почали створюватися у 2013 році на виконання Закону України "Про адміністративні послуги".

7 жовтня 2012 р. набрав чинності Закон України «Про адміністративні послуги», який передбачає надання адміністративних послуг суб’єктам господарювання виключно через «Центр надання адміністративних послуг».

Пунктом 7 статті 20 Закону передбачено припинення надання адміністративних послуг підприємствами, установами та організаціями з 1 січня 2013 року.

Також наголошуємо, що адміністративні послуги (у тому числі консультативного та інформаційного характеру) надаються підприємствами, що залучені на законних підставах до надання платних послуг виключно на конкурентній та добровільній основі.

Про порушення прав суб’єктів господарювання по фактам незаконного нав’язування адміністративної послуги через конкретні підприємства просимо повідомляти за телефоном «гарячої лінії» 700-575, яка діє в Центрі надання адміністративних послуг у м. Суми з понеділка до п’ятниці - з 8.00 до 16.00.